TopCash

Рівень довіри користувачів: 1%

Онлайн кредит на карту будь-якого банку за 15 хвилин.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії TopCash

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит3000 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Ставка на повторний займ1.99%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

TOP CASH – це мікрофінансова компанія, яка допоможе в будь-якій складній життєвій ситуації. Топ Кеш спеціалізується на оформленні споживчих кредитів без необхідності надання заставного майна або довідки про доходи. Для оформлення заявки користувачам необхідний тільки доступ в мережу Інтернет з будь-якого зручного гаджета. Подати заявку можна сидячи на улюбленому дивані, по дорозі в магазин чи аптеку, на лекції чи в кафе. Компанія створює для своїх клієнтів максимально вигідні умови, простий і зручний сервіс на всі випадки життя.

Вимоги до позичальників

Оформити грошову позику можуть всі жителі України, які відповідають таким критеріям:

 • вік від 21 до 75 років;
 • наявність діючого внутрішнього паспорта громадянина України;
 • наявність індивідуального податкового коду ІПН;
 • платіжна картка, емітована українським банком.

Для отримання позики клієнтам компанії необхідно зайти на офіційний сайт і в кредитному калькуляторі вибрати розмір позики і термін погашення. Для нових користувачів компанія пропонує кредити в розмірі до 10 000 гривень на термін до 30 діб. Натиснувши на кнопку «Отримати кредит» переходимо до заповнення заявки – вказуємо мінімальний набір особистий і контактних даних, підтверджуємо їх і відправляємо на перевірку. Якщо кредит був схвалений – залишається тільки верифікувати платіжну картку, на яку мають надійти кошти. Для цього на балансі карти заморожується невелика сума. Розмір суми служить перевірочним кодом, який слід вказати у відповідному інформаційному полі. Дізнатися його можна з СМС-повідомлення банку, в інтернет-банкінгу або зателефонувавши на «гарячу» телефонну лінію фінансової установи.

Розгляд заявки займає приблизно 15-20 хвилин, а рішення клієнт отримує в СМС-повідомленні або листом на електронну пошту. Після верифікації карти і онлайн-підписання кредитного договору кошти надходять практично миттєво. Причинами для відмови можуть бути неповні або недостовірні дані, а також наявність простроченої заборгованості в інших мікрофінансових організаціях України. Отриману позику можна погашати одним платежем або поетапно через платіжні термінали або касу будь-якого банку.

Пролонгація

Якщо клієнт відчуває тимчасові фінансові труднощі і не може своєчасно погасити свою заборгованість, то він може скористатися послугою пролонгації. Пролонгація – це продовження термінів дії договору кредиту активувати її можна в Особистому кабінеті користувача, натиснувши на кнопку «Пролонгація» і сплативши попередньо нараховані процентні платежі. Якщо продовження було оформлено, то у клієнта не відбувається погіршення якості кредитної історії, йому не нараховуються штрафні санкції та пеня.

Прострочення і штрафи

Прострочення – це сума боргу, стосовно якого минув строк погашення і користувач не оформив пролонгацію. Компанія Топ Кеш нараховує штраф і пеню на суму боргу, а також має право передати справу до судових органів для примусового списання коштів. Право власності на таку позику може бути передано компаніям колекторам, а інформація – в Українське бюро кредитних історій.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансова організація TOP CASH проводить регулярні розіграші промокодів, які можна використовувати для оформлення кредитів зі знижкою на виплату процентних платежів. Активувати промокод можна в кредитному калькуляторі, натиснувши на кнопку «Ввести промокод».

Переваги

Перевагами Топ Кеш є:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • наявність знижок, які можна отримати за допомогою промокодом;
 • онлайн-доступ до системи 24 години на добу 7 днів на тиждень;
 • висока швидкість обробки заявок;
 • низький відсоток відмов;
 • обслуговування пенсіонерів та осіб без офіційного працевлаштування;
 • високий рівень захисту персональної інформації;
 • зручний і функціональний дизайн корпоративного сайту.

Контактна інформація

Веб-сайт:topcash.com.ua
Телефон:
 • 044 223 13 82
 • 050 770 47 73
 • 063 023 19 69
 • 067 506 12 42
E-mail:info@topcash.com.ua
Юр. адреса:м. Київ, вул. Володимирська, 82г
Час роботи підтримки:цілодобово
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1137 от 11.12.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.