Банківський рахунок з цифровим паспортом

Банківський рахунок з цифровим паспортом

Якщо раніше клієнтам українських банків доводилося витрачати багато часу і збирати безліч документів для того, щоб відкрити банківський рахунок в віддаленому форматі, то тепер про це можна буде забути. Як повідомила прес-служба Національного Банку України 2 жовтня 2020-го року, тепер користувачі зможуть відкрити рахунок в банку віддалено за допомогою цифрового паспорта в мобільному додатку «Дія». […]

Якщо раніше клієнтам українських банків доводилося витрачати багато часу і збирати безліч документів для того, щоб відкрити банківський рахунок в віддаленому форматі, то тепер про це можна буде забути. Як повідомила прес-служба Національного Банку України 2 жовтня 2020-го року, тепер користувачі зможуть відкрити рахунок в банку віддалено за допомогою цифрового паспорта в мобільному додатку «Дія».

Національний Банк спростив процедуру віддаленої верифікації та ідентифікації всіх банківських клієнтів України, і тепер клієнтам не доведеться пред’являти фізично ID-карту або біометричний закордонний паспорт. Відтепер клієнтам досить буде придбати цифровий паспорт в спеціальному мобільному додатку «Дія».

Цифровий паспорт – це цифровий варіант всіх паперових документів, включаючи біометричний закордонний паспорт і ID-карту. Цифровий паспорт є набагато більш надійним, ніж його паперовий аналог, і не менш надійним, ніж пластикова версія. За допомогою цифрового паспорта, придбаного за допомогою мобільного додатку «Дія». З офіційних державних реєстрів можна буде дізнатися всю необхідну інформацію про громадянина країни. До того ж, цифровий паспорт не доведеться носити з собою, як паперовий або пластиковий, і ризик його втрати стає мінімальним.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...
Банківський рахунок з цифровим паспортом рейтинг: 0/5 от 0 голоса.

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.