Перший кредит під 0.01%

Credit7

Рівень довіри користувачів: 58.6%

Отримайте гроші до 10 000 грн за 7 хвилин.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Credit7

Термін видачі кредитувід 5 до 30 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 500 до 20000 грн
Безкоштовний кредит10000 грн на 15 дн
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ1.9%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду7 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

CREDIT 7 – це онлайн-сервіс надання «швидких» кредитних ресурсів. Його головними характерними рисами є простота оформлення, висока швидкість обробки заявок, надійність всіх транзакцій і операцій. З моменту появи на ринку України Кредіт7 становить гідну альтернативу традиційним банківським продуктам – користувачам не потрібно збирати документи і довідки, витрачати свій час на походи в відділення і спілкування з кредитними фахівцями. Всі операції проводяться онлайн і займають 7 хвилин. Крім того, для отримання позики не потрібна застава – досить мінімального набору інформації від клієнта.

Вимоги до позичальників

Мікрофінансова організація CREDIT 7 вимагає від потенційних позичальників відповідності мінімальним критеріям:

   • громадянство України;
   • вік від 18 років;
   • наявність паспорта та ІПН;
   • активна банківська картка;
   • доступ до мережі Інтернет через планшет, смартфон або комп’ютер.

МФО надає кредити без довідки про доходи – оформити позику може студент, безробітний або жінка в декретній відпустці. Для початку роботи необхідно зайти на головну сторінку компанії, ввести на калькуляторі необхідну суму, термін оформлення і натиснути на кнопку «Отримати гроші». Для нових клієнтів онлайн-сервісу при першому оформленні діє пільгова ставка в розмірі 0,01%. Оформити позику можна на максимальну суму в 10 000 гривень строком до 15 діб. Після першого кроку заповнюємо заявку – вказуємо персональні та контактні дані. Якщо за підсумками розгляду заявки було винесено позитивне рішення – знайомимося з умовами кредитного договору і підписуємо його за допомогою унікального цифрового коду, який приходить в СМС-повідомленні. Після підписання кошти моментально зараховуються на картку.

Погасити взяту позику можна чотирма способами – через Персональний кабінет за допомогою платіжної картки, через касу будь-якого банку за представленими реквізитами або за допомогою терміналів самообслуговування Ibox. Мікрофінансова організація Кредит 7 пропонуює своїм клієнтам право на дострокове погашення оформленої позики без виплати штрафу або пені.

Пролонгація

Пролонгація кредиту – це послуга продовження терміну дії договору позики. Вона дозволяє клієнтові в разі непередбачених фінансових труднощів не виплачувати пеню і штраф за прострочення. Оформити послугу можна в Персональному кабінеті автоматично, повністю сплативши нараховані відсотки за використання коштів. Пролонгація здійснюється на термін початкового оформлення кредиту.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт не сплатив своєчасно свій кредит і не оформив послугу пролонгації – утворюється прострочена заборгованість. Компанія Кредіт7 надає йому пільговий період в три доби, протягом яких він може виплатити заборгованість без настання штрафних санкцій. Якщо заборгованість не була виплачена, то на четвертий день прострочення нараховується пеня в розмірі 1,10%, а також штраф у розмірі 1,90% за всі попередні добу. До злісних неплатників компанія може застосувати судові санкції, а також передає інформацію про прострочення позичальника в Українське бюро кредитних історій.

Акції та спецпропозиції

Крім постійно діючої акції з надання першого кредиту за пільговою ставкою в 0,01%, мікрофінансових організація CREDIT 7 пропонує знижку в 40% на повторний позику. Через СМС-розсилку, розсилку по електронній пошті і сторінці в соціальній мережі Facebook Кредіт7 поширює промокодом, які можна ввести в спеціальне поле на сайті компанії і отримати знижку при оформленні позики. Розмір знижки залежить від умов кожної акції.

Переваги

Сильними сторонами онлайн-сервісу CREDIT 7 є:

  • високі стандарти внутрішньої безпеки, в тому числі зберігання персональної інформації;
  • відсутність прихованих комісій, нарахувань і платежів;
  • пільгові умови для першого оформлення для нових клієнтів;
  • регулярна розсилка промокодом на знижку.

Контактна інформація

Веб-сайт:credit7.ua
Телефон:
 • 0 800 33 07 33
E-mail:info@credit7.ua
Юр. адреса:01030, м.Київ, вул. Леонтовича, 7
Час роботи підтримки:пн-пт 9: 00-20: 00, сб-нд 10: 00-18: 00
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1177 від 19.03.2019
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№529 від 04.04.2019

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.