Перший кредит під 0.01%

Credit7

Рівень довіри користувачів: 58.6%

Отримайте гроші до 10 000 грн за 7 хвилин.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Завантаження

Умови кредитування в компанії Credit7

Термін видачі кредитувід 5 до 30 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Безкоштовний кредит10000 грн на 15 дн
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.9%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду7 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Акція “Дива до Різдва”

06.01.2022 – 19.01.2022

Наближається найтепліше та чарівне свято – Різдво Христове! Час, коли вся сім’я збирається за святковим столом, щоб подарувати один одному частку добра та гарного настрою. Ми хочемо нагадати вам, як важливо приділяти увагу не лише своїм близьким, а й собі. Тому пропонуємо отримати свій подарунок від Credit7

Правила акції:

Для того, щоб взяти участь в акції, достатньо лише оформити або продовжити кредит на суму від 1 000 грн у період проведення акції.

Період проведення акції:

З 1 січня 2022 по 19 січня 2022

Призовий фонд:

Ігрова приставка PS5 PlayStation5 – 1 од.
Фен Dyson -1 од.
Акустична система JBL – 1 од.
Сертифікат Rozetka на суму 2 000 грн – 5 од.

CREDIT 7 – це онлайн-сервіс надання «швидких» кредитних ресурсів. Його головними характерними рисами є простота оформлення, висока швидкість обробки заявок, надійність всіх транзакцій і операцій. З моменту появи на ринку України Кредіт7 становить гідну альтернативу традиційним банківським продуктам – користувачам не потрібно збирати документи і довідки, витрачати свій час на походи в відділення і спілкування з кредитними фахівцями. Всі операції проводяться онлайн і займають 7 хвилин. Крім того, для отримання позики не потрібна застава – досить мінімального набору інформації від клієнта.

Вимоги до позичальників

Мікрофінансова організація CREDIT 7 вимагає від потенційних позичальників відповідності мінімальним критеріям:

   • громадянство України;
   • вік від 18 років;
   • наявність паспорта та ІПН;
   • активна банківська картка;
   • доступ до мережі Інтернет через планшет, смартфон або комп’ютер.

МФО надає кредити без довідки про доходи – оформити позику може студент, безробітний або жінка в декретній відпустці. Для початку роботи необхідно зайти на головну сторінку компанії, ввести на калькуляторі необхідну суму, термін оформлення і натиснути на кнопку «Отримати гроші». Для нових клієнтів онлайн-сервісу при першому оформленні діє пільгова ставка в розмірі 0,01%. Оформити позику можна на максимальну суму в 10 000 гривень строком до 15 діб. Після першого кроку заповнюємо заявку – вказуємо персональні та контактні дані. Якщо за підсумками розгляду заявки було винесено позитивне рішення – знайомимося з умовами кредитного договору і підписуємо його за допомогою унікального цифрового коду, який приходить в СМС-повідомленні. Після підписання кошти моментально зараховуються на картку.

Погасити взяту позику можна чотирма способами – через Персональний кабінет за допомогою платіжної картки, через касу будь-якого банку за представленими реквізитами або за допомогою терміналів самообслуговування Ibox. Мікрофінансова організація Кредит 7 пропонуює своїм клієнтам право на дострокове погашення оформленої позики без виплати штрафу або пені.

Пролонгація

Пролонгація кредиту – це послуга продовження терміну дії договору позики. Вона дозволяє клієнтові в разі непередбачених фінансових труднощів не виплачувати пеню і штраф за прострочення. Оформити послугу можна в Персональному кабінеті автоматично, повністю сплативши нараховані відсотки за використання коштів. Пролонгація здійснюється на термін початкового оформлення кредиту.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт не сплатив своєчасно свій кредит і не оформив послугу пролонгації – утворюється прострочена заборгованість. Компанія Кредіт7 надає йому пільговий період в три доби, протягом яких він може виплатити заборгованість без настання штрафних санкцій. Якщо заборгованість не була виплачена, то на четвертий день прострочення нараховується пеня в розмірі 1,10%, а також штраф у розмірі 1,90% за всі попередні добу. До злісних неплатників компанія може застосувати судові санкції, а також передає інформацію про прострочення позичальника в Українське бюро кредитних історій.

Акції та спецпропозиції

Крім постійно діючої акції з надання першого кредиту за пільговою ставкою в 0,01%, мікрофінансових організація CREDIT 7 пропонує знижку в 40% на повторний позику. Через СМС-розсилку, розсилку по електронній пошті і сторінці в соціальній мережі Facebook Кредіт7 поширює промокодом, які можна ввести в спеціальне поле на сайті компанії і отримати знижку при оформленні позики. Розмір знижки залежить від умов кожної акції.

Переваги

Сильними сторонами онлайн-сервісу CREDIT 7 є:

  • високі стандарти внутрішньої безпеки, в тому числі зберігання персональної інформації;
  • відсутність прихованих комісій, нарахувань і платежів;
  • пільгові умови для першого оформлення для нових клієнтів;
  • регулярна розсилка промокодом на знижку.

Контактна інформація

Веб-сайт:credit7.ua
Телефон:
 • 0 800 33 07 33
E-mail:info@credit7.ua
Юр. адреса:01030, м.Київ, вул. Леонтовича, 7
Час роботи підтримки:пн-пт 9: 00-20: 00, сб-нд 10: 00-18: 00
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1177 від 19.03.2019
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№529 від 04.04.2019

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.