Дізнайся свою кредитоздатність

CreditOn

Рівень довіри користувачів: 85%

Швидко! Просто! Прозоро!
Швидкі кредити без довідки про доходи та поручителів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії CreditOn

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит3600 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Ставка на повторний займ1.9%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Crediton – простий і зручний онлайн-сервіс, який дає можливість своїм клієнтам отримати «швидкі» позики з мінімумом формальностей і обмежень. Проект був створений в 2016 році і розвивається за підтримки «Гроші всім». Від користувача не потрібно виснажливого оформлення довідок та документів, походів в відділення і спілкування з кредитними фахівцями – вся процедура оформлення заявки відбувається онлайн і займає 15-20 хвилин для першого разу і 3-5 хвилин для подальших оформлень.

Вимоги до позичальників

Для того, що б отримати необхідну позику в мікрофінансової організації Кредітон користувачеві необхідно відповідати наступним критеріям:

  • бути громадянином України;
  • мати вік 18 або більше років;
  • мати діючий паспорт і ідентифікаційний код ІПН;
  • мати номер мобільного телефону українського оператора зв’язку і доступ в Інтернет.

Для початку роботи на сайті компанії необхідно пройти просту процедуру реєстрації. Для цього вказуємо в кредитному калькуляторі необхідну суму, номер мобільного телефону, ставимо галочку в знак згоди з обробкою персональних даних і натискаємо на кнопку «Отримати гроші». Нові клієнти можуть оформити позику в розмірі до 3600 гривень, а при повторних зверненнях кредитний ліміт розширюється до 15000 гривень. Далі заповнюємо анкету користувача – вказуємо ПІБ, номер мобільного телефону, пароль, ІПН, персональні дані, а також відомості про місце роботи. На цьому етапі вказаний номер телефону проходить процедуру верифікації – в спеціальне інформаційне поле вносимо код перевірки, який прийде в СМС-повідомленні. Далі прикріплюємо приватне фото клієнта, фото або скан-копію ІПН, а також першої, другої сторінки паспорта та сторінки з відміткою про реєстрацію.

Потім вказуємо відомості про платіжну картку, на яку слід зарахувати кредит. Карта повинна бути верифікована для підтвердження її приналежності клієнту – кодом підтвердження служить заморожена сума на балансі, розмір якої становить до однієї гривні. Проробивши всі процедури, вказавши суму і термін кредиту, клієнт отримує свої кошти протягом 15-20 хвилин. Стандартної ставкою відсотка є 1,90% на добу.

Пролонгація

Якщо з тієї чи іншої причини своєчасно виплатити виданий кредит не виходить – найкращим виходом з ситуації, що склалася є пролонгація або продовження терміну дії кредитного договору. Активувати послугу можна через Особистий кабінет на сайті копанні, або звернувшись на «гарячу» телефонну лінію. Єдиною умовою пролонгації є своєчасне оформлення і повна оплата нарахованих процентних платежів.

Прострочення і штрафи

Прострочення формується з першого дня закінчення терміну дії кредитного договору, якщо взята позика була повністю або частково не погашена. У цьому випадку компанія нараховує штраф у розмірі 1% на добу від тієї суми, яка не була виплачена. До злісних неплатників використовуються звернення в судові органи для примусового стягнення коштів. Звертаємо увагу всіх потенційних клієнтів МФО Crediton на те, що право власності на прострочений позику може бути передано третій стороні – колекторським компаніям. Якщо прострочення сформувалася, то ми не рекомендуємо доводити ситуацію до крайньої точки – негайно зв’яжіться з представниками компанії і обговоріть найбільш прийнятні кроки її погашення.

Акції та спецпропозиції

В рамках спеціальних акцій і пропозицій компанія Кредітон здійснює поширення промокодом, що надають знижку на оформлення кредитів. Крім того, на сторінках МФО Crediton регулярно відбуваються сезонні розіграші цінних призів – путівок на відпочинок і модних гаджетів.

Переваги

Конкурентними сторонами кредитних продуктів від Crediton є:

  • наявність послуги пролонгації позики на термін до 65 діб;
  • надання можливості реструктуризації боргу при формуванні прострочення;
  • наявність приємних бонусів, призів і знижок в рамках сезонних акцій.

Контактна інформація

Веб-сайт:crediton.org.ua
Телефон:
  • 0 800 21 03 61
E-mail:info@crediton.org.ua
Юр. адреса:04073, м.Київ, пр. Степана Бандери, 8
Час роботи підтримки:Пн-Нд, 09:00-20:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№153 от 31.12.2015

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.