Гроші Всім

Рівень довіри користувачів: 24.2%

“ГРОШІ ВСІМ” – Ваше вдале і правильне рішення буденних фінансових питань!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Гроші Всім

Термін видачі кредитувід 1 до 29 днів
Перший кредит3000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Ставка на повторний займ1.90%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

ГРОШІ ВСІМ – фінансова компанія, яка спеціалізується на наданні споживчих мікрокредитів населенню України. Складна економічна ситуація, тимчасові труднощі, затримки із заробітною платою, пенсією або стипендією не стануть перешкодою для придбання модного гаджета, плитки для ремонту або звичайних товарів щоденного споживання. Мікрофінансова організація ГРОШІ ВСІМ є простою і надійною альтернативою традиційним банківським кредитним послугам, яка обслуговує за рік понад 60 000 клієнтів.

Вимоги до позичальників

Зручність використання онлайн-сервісу ГРОШІ ВСІМ полягає в тому, що для отримання грошей Вам не буде потрібно збирати довідки і документи, підтверджуючи власну платоспроможність. Компанія пред’являє мінімальні вимоги до своїх клієнтів:

  • громадянство України;
  • вік від 18 до 65 років;
  • наявність діючого внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду ІПН.

При реєстрації від Вас буде потрібно внести найнеобхідніші контактні дані в спеціальну анкету. Для початку користування послугою новий клієнт реєструється на платформі за допомогою номера свого мобільного телефону або Bank-ID систем ПриватБанк, Банк Південний або Банк Конкорд. Потім слід вказати потрібну суму, номер своєї банківської картки для отримання коштів і термін повернення кредиту. Протягом 10-15 хвилин система обробляє отримані дані і надсилає СМС-повідомлення про схвалення позики або відмову. Зарахування замовленої суми відбувається за кілька хвилин. Відмова в отриманні кредиту може бути пов’язаний з недостовірністю представлених персональних даних або наявністю простроченої заборгованості в цьому або іншому МФО.

Пролонгація

Якщо з якої-небудь причини клієнт не може погасити позику вчасно, то для уникнення неминучого погіршення своєї кредитної історії та застосування штрафних санкцій йому слід пролонгувати термін дії свого кредитного договору. Для цього необхідно до закінчення терміну повної виплати зайти в свій Особистий кабінет на офіційному сайті компанії ГРОШІ ВСІМ і активувати відповідну функцію. У разі позитивного рішення кредит триватиме на термін в десять календарних днів, кількість пролонгацій не нормовано. Умовою пролонгації є повна оплата заборгованості за нарахованими процентними платежами.

Прострочення і штрафи

Для недобросовісних платників, які допустили формування прострочення і не оформили пролонгацію свого кредиту, передбачені наступні санкції:

  • погіршення якості кредитної історії. Перші сигнали приведуть до відмов в банківському фінансуванні, а ось наявність декількох прострочених кредитів призводить до занесення боржника в «чорний список» всіх українських мікрофінансових організацій;
  • одноразовий штраф фіксованого розміру і пеня, нарахована на кожен день простроченого кредиту;
  • звернення в судові органи або передача простроченої заборгованості третім особам.

Акції та спецпропозиції

Для підвищення рівня лояльності та розширення клієнтської бази мікрофінансових компанія ГРОШІ ВСІМ передбачила систему сезонних Акцій та спеціальних пропозицій. Так, наприклад, на сайтах партнерів МФО, в рекламних матеріалах, розсилках по електронній пошті або в месенджерах, на інших носіях регулярно розміщуються промо-коди, за якими нові клієнти можуть оформити свій перший кредит із суттєвою знижкою. Постійно діюча бонусна програма дозволяє накопичувати бонуси і конвертувати їх в реальні гроші в національній валюті за курсом 1: 1 для оплати кредиту, що діє. Бонуси можуть нараховуватися, наприклад, за залучення нових клієнтів в компанію – запросивши своїх друзів або знайомих, Ви зможете істотно знизити вартість свого позики.

Переваги

Перевагами співпраці з онлайн-сервісом ГРОШІ ВСІМ є швидкий розгляд кредитної заявки (приблизно за 1-3 хвилини), миттєве зарахування коштів на картку і програми лояльності, які постійно розширюють можливості для постійних клієнтів і знижують вартість фінансових ресурсів.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://groshivsim.com/
Телефон:
  • 0 800 216 777
E-mail:info@groshivsim.com
Юр. адреса:04073, м.Київ, пр-т Степана Бандери, будинок 8, корпус 6
Час роботи підтримки:ПН-ВС: с 8:00 - 20:00
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №964 от 05.12.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№4561 от 19.12.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.