MoneyCase

Рівень довіри користувачів: 52.6%

Юридична назва сервісу MoneyCase – ТОВ “ФК Профіт”. Компанія була зареєстрована в 2019 році. Особливості роботи сервісу Заявки приймаються компанією цілодобово. Перший кредит – під 0%, процентні ставки нижчі, ніж у конкурентів. Засоби приходять на банківську карту VISA або MasrerCard. Плюси кредитування в MoneyCase Стандартний пакет документів. Ніяких зайвих довідок. Залишити заявку клієнти можуть навіть […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії MoneyCase

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит15000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ0.1%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5-10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Юридична назва сервісу MoneyCase – ТОВ “ФК Профіт”. Компанія була зареєстрована в 2019 році.

Особливості роботи сервісу

Заявки приймаються компанією цілодобово. Перший кредит – під 0%, процентні ставки нижчі, ніж у конкурентів. Засоби приходять на банківську карту VISA або MasrerCard.

Плюси кредитування в MoneyCase

 1. Стандартний пакет документів. Ніяких зайвих довідок.
 2. Залишити заявку клієнти можуть навіть вночі.
 3. Зручні умови пролонгації.
 4. Низькі процентні ставки і вигідні умови кредитування.
 5. Можливість дострокового погашення кредиту.
 6. Кредити видаються за 10-15 хвилин.
 7. Людський фактор виключений – рішення приймає скоринг-система.
 8. Додаткові платежі і приховані комісії відсутні.

Вимоги до клієнтів

Клієнтом компанії може стати будь-який громадянин України, незалежно від соціального статусу і рівня доходу. Грошові позики видаються тільки повнолітнім громадянам. З документів потрібні тільки паспорт і код ИНН.

Перший кредит

Новачкам, які уперше звернулися до послуг сайту, пропонується кредитна ставка 0%. Якщо віддавати кредит вчасно, ви віддасте рівно стільки, скільки отримали на руки. Для оформлення кредиту клієнтові необхідно зареєструватися на сайті і увійти до особистого кабінету. Реєстрація абсолютно безкоштовна і займає не більше 10 хвилин. Для відправки заявки ви повинні будете відповісти на стандартні питання анкети. Відсоток схвалення кредиту досить високий.

Повторний кредит

Пільговий період діє і для постійних клієнтів, але для них безкоштовними є тільки перші 3 дні користування позикою. Далі для них буде діяти процентна ставка, прописана в кредитному договорі. Для постійних клієнтів діє ряд переваг : торба кредиту буде підвищуватися, а процентна ставка може зменшуватися. Для отримання кредиту сумлінним клієнтам досить увійти в особистий кабінет і за пару хвилин уточнити умови кредитування. Засоби приходять на карту миттєво.

Оформление кредита

 • Виберіть термін і суму на онлайн калькуляторі

Знайти калькулятор досить просто – він розташований у верхньому правому кутку основного сайту. Встановивши потрібні вам термін і суму, натисніть на кнопку “Оформити кредит”.

 • Вкажіть контактний номер телефону

Надалі номер телефону вважатиметься логіном клієнта, його необхідно буде вказувати кожного разу при вході в особистий кабінет користувача. Після того, як ви вказали свій номер, чекайте смс впродовж 1 хвилини. Вам повинен прийти унікальний код, який необхідно ввести на сайті MoneyCase. Вводячи код із смс, ви підтверджуєте свою згоду на реєстрацію, обробку ваших даних і відправку інформації про ваші позики в УБКИ.

 • Заповніть анкету і відправте заявку на розгляд

Питання анкети стандартні і не віднімуть у вас багато часу. Вкажіть дані про сім’ю, доходи і витрати, а також домашня адреса і інші дані. Компанія іноді просить завантажити на сайт копії паспорта і ідентифікаційного коду. Зате поручителі і заставне майно сервісу не потрібно. Настирних дзвінків теж не буде, оскільки рішення прийматиметься системою автоматично. Рішення по клієнтській заявці зазвичай береться за 10-15 хвилин.

 • Верифицируйте банківську карту

Для отримання кредиту на карту українського банку необхідно, щоб вона задовольняла декільком умовам: належала особисто позичальникові, не була заблокована і мала позитивний баланс. На рахунку повинне лежати від 1 до 5 гривен, інакше ви не зможете пройти процедуру верифікації. Засоби будуть на деякий час заблоковані на рахунку, а потім повернутися назад, незалежно від рішення по вашому кредиту. Після того, як карта буде прикріплена до особистого кабінету, на неї можуть поступати кредитні кошти. Також з її допомогою можна оплачувати позику.

 • Підпишіть кредитний договір

Для цього вам не треба відвідувати офіс фінансової організації. Підписання проходить в особистому кабінеті в електронному вигляді. Для укладення договору необхідно ввести код, який прийде на вказаний вами номер телефону.

На що варто звернути увагу перед підписанням договору :

 1. Якою буде повна сума переплати.
 2. Чи змінитися процентна ставка після грейс-периода.
 3. Якою буде ваша процентна ставка.

Якщо умови вас влаштовують, після введення коду із смс договір підписується одним кліком. Після підписання засобу будуть зараховані на банківську карту миттєво.

Як можна погасити позику

MoneyCase пропонує клієнтам декілька способів погашення кредиту.

У особистому кабінеті

Переваги погашення позики через особистий кабінет:

 • зробити це можна цілодобово;
 • додаткових комісій немає;
 • кошти будуть переказані на рахунок кредитора миттєво;
 • простий спосіб – ви можете вибрати повне погашення, часткове або оформити пролонгацію (для цього треба просто сплатити відсотки).

Через будь-який платіжний термінал

Для оплати підійде будь-який банківський або інший платіжний термінал. Наприклад, iBOX або Easy Pay. Для оплати виберіть в розділі “Фінанси і банки” логотип фінансової компанії або введіть її назву. Далі введіть номер свого кредитного договору і інші дані. Оплата робитиметься наличными (якщо це небанківський термінал), або за допомогою карти (наприклад, при оплаті терміналами Приватбанку). У більшості випадків за переклад з клієнта знімається комісія.

У банку

Сплатити кредит можна у будь-якому банку. На жаль, для цього вам доведеться відстояти чергу, назвати реквізити свого платежу і сплатити комісію. Перевагою буде отримання на руки паперового чека, що підтверджує оплату позики, а недоліком – те, що засоби можуть поступати на рахунок кредитора не миттєво, а через декілька днів.

Пролонгація позики

MoneyCase пропонує для клієнтів пролонгацію позики, якщо вони сплатять відсотки за усі дні користування кредитом. Існує послуга автоматичної пролонгації, якщо в перший день прострочення на прикріпленій банківській карті буде сума, достатня для погашення відсотків.

Особливості пролонгації :

 • термін продовження позики дорівнює терміну, на який був раніше укладений кредитний договір;
 • процентна ставка залишається незмінною – тій, що прописана раніше в договорі;
 • у цей період часу пеня і штрафи клієнтам не нараховуються;
 • максимальна кількість пролонгацій – 10.

Якщо у клієнта немає грошей ні на оплату повної суми боргу, ні на пролонгацію, він може попросити компанію про реструктуризацію свого боргу.

Контактна інформація

Адреса та поштовий індекс: 01042, г. Киев, ул. Іоанна Павла II, 4/6.

Контактний телефон: +38 (044) 499 88 28.

Режим роботи служби підтримки: в будні дні з 9.00 до 18.00.

Перерва на обід: з 13.00 до 14.00.

Вихідні дні: субота і неділя.

Час для оформлення заявок: цілодобово.

E-mail: admin@moneycase.com.ua.

Підтримка в соціальних мережах: Інстаграм, Фейсбук.

Зворотний зв’язок

Поставити своє питання фахівцям MoneyCase клієнти можуть і у формі зворотного зв’язку. Вона знаходиться в розділі “Загальні питання” в правій частині екрану. Введіть своє ім’я, номер телефону, адресу електронної пошти і своє питання. Кредитні експерти напишуть вам електронний лист або зв’яжуться з вами по телефону в робочий час.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://moneycase.com.ua
Телефон:
 • +380444998828
E-mail:moneycase.com.ua
Юр. адреса:г. Киев, ул. Иоанна Павла II, д. 4/6.
Час роботи підтримки:24/7
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №В0000026 от 20/08/2020 г.

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.