На Все

Рівень довіри користувачів: 76%

При сумі Кредиту в 10 000 грн плата за користування засобами складе 100 грн в день, що приблизно становить 1% в день від виданої суми кредиту. APR – 541%.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії На Все

Термін видачі кредитувід 14 до 70 днів
Перший кредит20000 грн
Сумавід 5000 до 20000 грн
Ставка на повторний займ1%
Віквід 18 до 60 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

На Все – онлайн-сервіс, який дозволяє швидко вирішити термінові фінансові проблеми. На відміну від традиційних мікрофінансових організацій, ця компанія не має обмежень на суму першої позики для новачків. Оформити кредит можна в розмірі від 5 000 до 20 000 гривень на покупку нового смартфона, похід по магазинах, закінчення тривалого ремонту або поїздку на море. Все, що потрібно для цього – паспорт та ІПН, а подати кредитну заявку можна без вихідних і свят, цілодобово.

Вимоги до позичальників

Для реєстрації в онлайн-сервісі На Все потрібно відповідність клієнта наступним вимогам:

 • фотографія або скан-копія паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
 • особиста фотографія клієнта з розгорнутим паспортом в руках;
 • наявність постійного джерела доходу;
 • вік від 18 до 60 років.

Клієнт має можливість зареєструватися за допомогою BankID, при цьому наявність скан-копій документів і особистої фотографії не потрібно. Позики видаються на термін в 10 тижнів з використанням ставки в 1% на добу. При цьому клієнтам доступна опція дострокового погашення кредиту.

Для оформлення мікро позики необхідно зайти на офіційний сайт компанії, вибрати на кредитному калькуляторі необхідну суму і натиснути на кнопку «Оформити кредит». Після цього потрібно заповнити в Анкеті користувача мінімальний набір персональної та контактної інформації, завантажити скан-копії документів і фотографії. Після введення даних платіжної картки, потрібно верифікувати її за допомогою унікального коду. Коли всі поля будуть заповнені, на мобільний телефон користувача передзвонить кредитний фахівець компанії На Все для уточнення деталей заявки. Після обробки Анкети, рішення по кредиту надходить у вигляді СМС-повідомлення або листи на електронну пошту.

Пролонгація

Пролонгація – послуга продовження терміну дії кредитного договору для тих клієнтів, які з яких-небудь причин не змогли або не встигли виплатити позику повністю. Пролонгація кредиту оформляється автоматично на 14 календарних днів за умови, що була оплачена сума більша, ніж нараховані процентні платежі, але менша, ніж основне тіло кредиту. Скористатися послугою пролонгації можна скільки завгодно раз без обмежень.

Прострочення і штрафи

У разі невиплати оформленого кредиту в зазначені терміни і якщо клієнт не активував послугу пролонгації – невиплачена заборгованість переходить в розряд простроченої. В цьому випадку мікрофінансових організація накладає штраф на користувача, розмір якого дорівнює 10% від суми початкового позики за кожен факт прострочення. Проти злісних неплатників можуть бути спрямовані судові позови для примусового стягнення боргу. Інформація про прострочення направляється в українське бюро кредитних історій, що може привести до відмови в оформленні кредитів в інших МФО України. Право власності на кредит може бути передано третім особам – компаніям-колекторам.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансова організація На Все в даний момент не проводить сезонних акцій, розіграшів призів і промокодів. Про появу спеціальних пропозицій можна дізнатися за телефоном «гарячої» лінії, опублікованому на офіційному сайті.

Переваги

Перевагами онлайн-сервісу На Все є:

 • низька ставка відсотка – всього 1% на добу за користування кредитом;
 • відсутність обмежень для нових клієнтів на розмір першого позики – до 20000 гривень для всіх;
 • зручна реєстрація на ресурсі за допомогою BankID;
 • відсутність вимоги до обов’язкового офіційного працевлаштування клієнта.

Контактна інформація

Веб-сайт:navse.com.ua
Телефон:
 • 044 333 52 22
 • 067 373 37 57
 • 099 373 37 57
 • 063 373 37 57
E-mail:info@navse.com.ua
Юр. адреса:01133, м.Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
Час роботи підтримки:з 8:00 до 20:00 (пн - пт) з 10:00 до 20:00 (вихідні та свята)
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №116 от 08.06.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№2401 от 08.06.2017 г.

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.