Генератор онлайн заявок

Safezaim

Рівень довіри користувачів: 45%

Що б оформити позику потрібно почати з реєстрації в сервісі, потім потрібно заповнити анкету та оплатити доступ до підібраних позик. Комісія сервісу – 99 гривень. Вам буде розрахований кредитний рейтинг, єдина заявка відправиться всім партнерам-МФО, зібрані попередні відповіді. Залишиться вибрати найвигідніший варіант і забрати гроші.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Safezaim

Термін видачі кредитувід 61 до 365 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Ставка на повторний займ0.98%
Віквід 18 до 80 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Компанія Safezaim – один з найбільш інноваційних проектів на Мікрофінансовому ринку України. Ця МФО служить посередником між позичальником і компаніями-партнерами, пропонуючи своїм клієнтам найбільш затребувані продукти і найбільш вигідні умови. Взяти кредит в компанії можна, не вказуючи при цьому призначення платежу – подорож, відпочинок, розвага, покупка побутової техніки, ліків або продуктів. При цьому, на відміну від традиційного банківського кредиту, повернути гроші і погасити кредит можна достроково, без необхідності сплати штрафу або комісії.

Вимоги до позичальників

Для того, що б скористатися послугами компанії, фізична особа-громадянин України повинен відповідати наступним критеріям:

  • знаходиться у віці 18 років і старше;
  • мати внутрішній паспорт і ІПН;
  • мати мобільний номер телефону українського оператора зв’язку;
  • мати розрахункову картку українського банку для отримання коштів.

Схема роботи онлайн-сервісу Safezaim дуже проста – потенційний позичальник заходить на офіційний сайт компанії і вибирає умови кредиту. Взяти в позики можна суму розміром до 15 000 гривень. При цьому термін позики може становити до одного року – 365 днів. Після цього відбувається проста процедура реєстрації на сайті, в ході якої необхідно вказати контактні дані та завантажити копії документів. Потім заявка розглядається в автоматичному режимі протягом 10-15 хвилин і направляється однією з компаній-партнерів проекту. Після отримання відповідей від партнерів, клієнт може познайомитися з ними в особистому кабінеті, вибрати кращу пропозицію і перейти по посиланню для оформлення заявки.

Крім максимального терміну запозичення в 365 днів, двома іншими особливостями проекту є фіксована комісія і диференційована ставка відсотка. Safezaim стягує зі своїх клієнтів комісію рівну 99 грн., В розмір якої входить розрахунок рейтингу, єдина подача кредитної заявки всім партнерам мікрофінансової організації та збір отриманих відповідей. Розмір ставки відсотка залежить від розміру позики та пропозицій компаній-партнерів – від 0,01% на добу до 0,98% на добу.

Пролонгація

Можливість і умови пролонгації існуючого кредиту залежать від компанії-партнера проекту Safezaim, яку вибрав клієнт.

Прострочення і штрафи

Умови регулювання виникнення простроченої заборгованості за виданими кредитами залежить від компанії-партнера Safezaim, яку вибрав клієнт. При цьому необхідно пам’ятати, що за виникнення простроченої заборгованості передбачається введення штрафних санкцій. Також мікрофінансові організації можуть стягнути заборгованість в судовому порядку примусово відповідно до чинної законодавчої бази або передати право власності за такий кредит третім особам.

Акції та спецпропозиції

Компанії-партнери проекту Safezaim виставляють свої пропозиції з урахуванням існуючих акцій і спецпропозицій. У деяких випадках клієнти можуть отримати безвідсоткову позику від МФО, які мають відповідну програму лояльності для нових користувачів.

Переваги

Переваги роботи клієнта з сервісом Safezaim очевидні – фактично проект по кожному запиту збирає кращі пропозиції з усього ринку, позичальник вибирає з них найоптимальніші з точки зору пропонованих умов. Стягуєма при цьому комісія в розмірі 99 грн. незначна і не призводить до значного подорожчання кредитного продукту.

Іншими перевагами Safezaim є:

  • велика кількість фінансових компаній-партнерів проекту;
  • цілодобовий режим роботи без вихідних;
  • можливість отримання кращих умов на ринку;
  • наявність спеціального функціоналу на сайті, що показує фінансове «здоров’я» позичальника.

Контактна інформація

Веб-сайт:safezaim.com.ua
Телефон:
  • +38(095)0508072
E-mail:support@safezaim.com.ua
Юр. адреса:ТОВ «Телепорт-Медіа» адреса: бульвар Тараса Шевченка, 18, Київ, Україна, 02000
Час роботи підтримки:цілодобово

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.