BestCredit

Рівень довіри користувачів: 28.6%

BestCredit – фінансова організація, яка дозволяє швидко і легко взяти кредит онлайн на банківську карту в будь-який час дня і ночі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії BestCredit

Термін видачі кредитувід 61 до 90 днів
Перший кредит3500 грн
Сумавід 1000 до 10000 грн
Ставка на повторний займ1.90%
Віквід 19 до 60 років
Час розгляду1 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

BestCredit – це мікрофінансова організація, яка дає можливість клієнтам легко і швидко оформити кредит в онлайн-режимі і отримати його на свою банківську картку онлайн. Компанія працює цілодобово, без вихідних і свят, на всій території України. Позику можна оформити на строк до 90 календарних днів. Обробка заявок здійснюється в автоматичному режимі, всього за десять секунд, а кошти надходять на карту майже миттєво. На відміну від традиційних банківських позик, МФО не потребує оформлення довідок та документів, надання заставного майна та інших формальностей. Ми працюємо по всій Україні.

Вимоги до позичальників

Отримати кредит в мікрофінансовій організації Бест Кредит можуть наступні категорії позичальників, які мають:

  • громадянство України;
  • паспорт та ідентифікаційний номер ІПН;
  • вік від 18 до 60 років;
  • відсутність значних прострочених платежів в інших МФО;
  • наявність номера мобільного телефону та адреси електронної пошти.

Для початку оформлення позики необхідно зайти на офіційний сайт сервісу і на кредитному калькуляторі вибрати суму і термін погашення – до 3500 гривень в перший раз і до 10000 гривень для постійних клієнтів, на термін до 90 календарних днів. Натискаємо на кнопку «Отримати гроші» і переходимо до процедури створення аккаунта – вказуємо адресу електронної пошти, номер мобільного телефону та погоджуємося умовами обробки персональної інформації. Після цього заповнюємо просту анкету користувача, вказуючи паспортні дані, особисту, контактну та платіжну інформацію. Система попросить завантажити особисте фото з розгорнутим паспортом в руках – це робиться для того, щоб переконатися у відповідності наданих документів особистості заявника.

Останній крок – верифікація платіжної картки. Якщо заявка була розглянута і схвалена – кошти зараховуються протягом секунд на карту. Причинами для відмови можуть бути неповна або недостовірна інформація, виявлені факти шахрайства або наявність суттєвої по розмір прострочення в кредитній історії. Погасити оформлений кредит можна за допомогою банківської картки через Особистий кабінет на сайті, в касі будь-якого банку за реквізитами, в терміналах самообслуговування або через систему інтернет-банкінгу.

Пролонгація

Якщо клієнт зіткнувся з непередбаченими фінансовими труднощами і не може повністю або частково погасити взяту суму – він може пролонгувати термін дії свого кредитного договору. Пролонгація або продовження оформляється на необмежений період за умови повної оплати нарахованих процентних платежів і невеликий комісії. Вона дозволяє уникнути погіршення кредитної історії, нарахування пені та штрафів за прострочення.

Прострочення і штрафи

Після закінчення терміну дії кредитного договору клієнта надається пільговий період в п’ять календарних днів для повного погашення заборгованості. Якщо за цей термін позика не була погашена – вона переходить в розряд прострочених платежів починаючи з п’ятого дня процентна ставка збільшується, а інформація про заборгованість передається в Українське бюро кредитних історій. Компанія залишає за собою право звернутися до суду для примусового списання боргу або передати право власності на нього колекторським компаніям.

Акції та спецпропозиції

МФО BestCredit пропонує своїм клієнтам постійно діючу програму лояльності BonusUP. Учасниками програми автоматично стають все користувачі, які пройшли реєстрацію в Особистому кабінеті. За кожну операцію користувачам нараховуються бали, які можна обміняти на знижки і послуги МФО і компаній-партнерів. Курс обміну становить один бонус за одну гривню. Бонуси нараховуються не тільки за транзакції, але і в рамках сезонних акцій – у свята, в дні народження клієнтів і т.п. З правилами і умовами BonusUP можна ознайомитися на сайті BestCredit в розділі «Програма лояльності».

Переваги

Перевагами співпраці з онлайн-сервісом є:

  • велика частка схвалених кредитних заявок – понад 95%;
  • автоматичне прийняття рішень за 10 секунд;
  • прості і зрозумілі умови співпраці.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://best-credit.com.ua/
Телефон:
  • (067) 209-36-17
E-mail:bestcredit2017@gmail.com
Юр. адреса:03061 Київ, Героїв Севастополя 48
Час роботи підтримки:пн.-пт. 8-30 - 20-30, сб. 8-30 - 16-30. Нед - вихідний.
Свідоцтво про реєстрацію:№148 от 27.10.2015
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№163 от 26.01.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.