Вся необхідна інформація про кредит за відкат

Вся необхідна інформація про кредит за відкат

У сучасному світі важко уявити собі людину, ніколи не мала потреби в кредиті і не брало його. Банки та інші фінансові установи стали справжнім порятунком для всіх, хто відчуває фінансове труднощі, або просто хоче придбати якесь дороге рухоме / нерухоме майно. Оформити позику на тривалий термін іноді буває досить важко в банках, так як там […]

У сучасному світі важко уявити собі людину, ніколи не мала потреби в кредиті і не брало його. Банки та інші фінансові установи стали справжнім порятунком для всіх, хто відчуває фінансове труднощі, або просто хоче придбати якесь дороге рухоме / нерухоме майно. Оформити позику на тривалий термін іноді буває досить важко в банках, так як там у клієнта вимагають не тільки довідку про місце роботи і джерелі доходу, але також присутність посередника.

До того ж, в банках у клієнта вимагають також довідку про постійну реєстрацію, наявність хорошої кредитної історії, заставного майна. При відсутності всіх цих факторів ймовірність видачі клієнту кредиту, тим більше, довгострокового, різко знижується. Все це ускладнює оформлення кредиту на довгостроковий період, і багато споживачів вважають за краще звертатися до родичів і знайомих, або брати кредит в мікрофінансових організаціях та інших небанківських установах, де видача кредиту проходить швидше.

Але потрібно відзначити, що такі угоди дуже часто приховують в собі безліч небезпек і загроз, про які споживач не знає. Люди, які потребують швидких грошах в короткі терміни, часто не звертають уваги на деталі подібних угод, не знаючи про підводні камені, які таяться в оформленні таких кредитів. «Чорні» брокери і різні сумнівні організації обіцяють клієнтам миттєве вирішення всіх їхніх фінансових проблем, але чи можна довіряти таким особам і установам?

Суть кредиту за відкат полягає в наступному: клієнт звертається до якоїсь організації або до якогось юридичній особі з проханням допомогти йому в оформленні кредиту. При отриманні такої допомоги клієнт, в свою чергу, зобов’язується заплатити організації або особі деяку суму в якості винагороди за надані послуги. Розмір цієї суми обчислюється у відсотках від оформленого позики. Простіше кажучи, такий вид кредиту – це просто добре замаскована хабар, в результаті якої кредитний менеджер або організація отримує певну суму в якості плати за допомогу.

Поширеним варіантом подібної угоди є звернення до «Чорним брокерам» – людям, добре орієнтуються в фінансово-кредитній сфері і здатним стати ефективними посередниками у взаємовідносинах між банком і клієнтом. Такі брокери вимагають за своє посередництво певну суму, рівну обумовленим заздалегідь відсотку. Так як подібні брокери мають непогані зв’язками, вони можуть влаштувати оформлення кредиту навіть для банківського клієнта з гіршого кредитною історією.

Найсерйознішою і поширеною помилкою з боку клієнтів є виплата грошей наперед. Зазвичай в таких випадках сумнівна організація або чорний брокер можуть просто зникнути, отримавши гроші, скориставшись довірливістю і наївністю клієнта.

Є й інші способи шахрайства і обману. Не варто забувати, що такий вид кредиту все одно є підкупом службовців кредитних організацій. Навіть якщо буде оформлено кредитний договір і здійсниться отримання реальних грошових коштів, завжди є ймовірність, що буде виявлена ​​незаконність укладеної угоди. В такому випадку як посередник, так і сам позичальник нестимуть кримінальну відповідальність відразу за кількома статтями.

Негативні наслідки такої ситуації незчисленні: позичальник отримає судимість за кримінальною статтею, зіпсовану репутацію в банківському підприємстві, величезний борг, в сукупності зі штрафами (кредитні кошти, процентна ставка, сума відкату, багато штрафні санкції, що стягуються в разі відшкодування завданих збитків за незаконне оформлення позики ).

Далеко не завжди подібні угоди розкриваються, але, йдучи на них, споживач повинен бути попереджений про всі можливі наслідки.

Необхідно також відзначити кілька переваг укладення подібної угоди:

 • по-перше, клієнт отримує необхідну йому суму навіть в разі наявності поганою кредитною історії, відсутність заставного майна та посередника;
 • по-друге, отримання бажаної суми здійснюється в самі мінімальні терміни;
 • по-третє, пакет документів, необхідний для оформлення кредиту, значно скоротиться.

Потрібно також врахувати, що, крім «чорних» брокерів, на такому ринку є самі звичайні шахраї. Клієнт може з легкістю розпізнати таких обманщиків за наступними критеріями:

 • помічник уникає будь-яких особистих контактів з позичальником;
 • зустрічі зазвичай призначаються в громадських місцях, а не в офісах;
  обов’язково просить передоплату;
 • помічник відмовляється надавати дозвільні або реєстраційні документи перед оформленням позики;
 • помічник квапить клієнти з прийняттям остаточного рішення;
 • помічник часто не відповідає на дзвінки або в останній момент скасовує призначену зустріч.

На фінансово-кредитному ринку можна також зустріти так званих «кредитних донорів». Такі люди зазвичай пропонують клієнту свою чисту кредитну інформацію, щоб той зміг отримати позику. Зрозуміло, за цю послугу кредитні донори теж вимагають кругленьку суму. Потрібно відзначити, що в разі розкриття подібної домовленості вся відповідальність лягає на яке видало позику установа (банк або іншу фінансову установу), так як вони вже не зможуть стягнути що-небудь зі свого клієнта, а реального користувача грошових коштів відстежити не можна.

Щоб убезпечити оформлення кредиту за відкат, споживачам потрібно дотримуватися кількох простих правил:

 1. По-перше, ні в якому разі не потрібно поспішати з прийняттям остаточного рішення. Потрібно уважно ознайомитися з умовами кредитного договору, спокійно і ретельно провести підрахунок остаточної суми, передбаченої для виплати кредиту і окремо відкату, об’єктивно оцінити свої фінансові можливості.
 2. По-друге, потрібно зважити всі можливі варіанти. Можливо, клієнту буде набагато вигідніше оформити невеликий позику в мікрофінансової організації, де відсоткова ставка, швидше за все, буде вище, але все вкладення будуть у безпеці. До того ж, в разі нормальної виплати в МФО, клієнт отримує кілька переваг: хорошу репутацію, поступове зниження процентної ставки, збільшення суми наступних позик.
 3. По-третє, потрібно наставити на особистих зустрічах не в громадських місцях, а в офіційних закладах, а також необхідно вимагати реєстраційні документи на ранньому етапі укладення кредитного договору.

Є кілька надійних компаній, які готові надати споживачам позики на певну суму:

 1. ECO CREDIT – в даній компанії клієнт зможе отримати позику терміном до 90 днів за процентною ставкою 1,5%. У копанні є програма лояльності, що включає в себе надання знижки на два перших позики в розмірі 50% і 30%.
 2. Компанія «КЛТ КРЕДИТ» розглядає заявки клієнтів, які бажають оформити кредит з мінімальною комісією. Сервіс доступний цілодобово, 7 днів на тиждень. Тут усі охочі зможуть оформити кредит сумою до 10 тисяч грн з помірною відсотковою ставкою;
 3. Компанія «SOS CREDIT» також пропонує вигідні умови: клієнти можуть оформити позику сумою до 15 тисяч грн терміном до 30 днів. Якщо клієнт вчасно погашає кредит, він набуває хорошу кредитну історію і репутацію в компанії, що полегшить повторне оформлення кредиту і знизить процентну ставку. Якщо мова йде про нових клієнтів, то їм надається максимальний кредит сумою до 3 тисяч грн терміном до 15 днів. При цьому діє нульова процентна ставка.

Якщо у клієнта є така можливість, то йому слід вдаватися саме до допомоги надійних, перевірених мікрофінансових організацій або інших небанківських фінансових установ, щоб убезпечити себе і свої вкладення. Кредити за відкат несуть в собі занадто багато негативних наслідків та ризиків, щоб відразу ж вдаватися до них. На такий крок слід йти лише в тому випадку, коли всі інші способи оформити позику виявилися безрезультатними.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...
Вся необхідна інформація про кредит за відкат рейтинг: 0/5 от 0 голоса.

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.